Windok P100


Software Windok P100 je určen pro přenos a zpracování naměřených dat z přístroje Profitest - paměťového modulu PSI, PSI-E nebo PSI-BC od firmy Gossen-Metrawatt, SRN, určeného pro měření elektrických zařízení dle ČSN EN 33 2000 6-61 (ČSN 33 1500).

V současné době je k dispozici verze programu, kterou si může zdarma nainstalovat a vyzkoušet kterýkoliv majitel uvedených přístrojů.

Pozor! Zvýhodněná nabídka!  V případě, že jste majiteli starší DOSové verze programu Profidok, pak můžete zakoupit upgrade na program Windok P100 se slevou 25%. Pro další informace nebo pro objednání programu Windok prosím kontaktujte firmu MS Technic. Pokud byste zasílali objednávku na program Windok prostřednictvím e-mailu, pak vás prosíme, abyste uvedli vaše kompletní fakturační údaje (plnou adresu, DIČ, IČO), způsob doručení (přímým stažením z internetu, či poštou na dobírku (vč. úvodní příručky a instalačního CD - přípl. 200Kč balné a poštovné)) a v případě upgrade z programu Profidok rovněž vaše registrační (licenční) číslo, které jste obdrželi společně s programem Profidok.

Program WindokP100 si můžete stáhnout zde.